Byliśmy w Górach Izerskich

Aby nie targał nami wiatr… to kolejny projekt realizowany z młodzieżą z Chociszewa i Brójec w ramach Programu Równać Szanse. Działania rozpoczęliśmy od integracji w Górach Izerskich. W foto relacji możemy wspólnie z uczestnikami biwaku jeszcze raz przeżyć i obejrzeć co tam się działo. Swoimi spostrzeżeniami podzielili się też uczestnicy. Wkrótce na stronie pojawi się krótki film. Zapraszamy już teraz do obejrzenia.

Bardzo podobał mi się obóz w górach. Pierwszy raz byłam w takim miejscu. Wycieczki były męczące, ale na końcu wszyscy byli bardzo zadowoleni. Panowała miła atmosfera. Poznałam bliżej kilka osób. Przyjemnie było siedzieć w miłym towarzystwie przy ognisku. Ogólnie było bardzo fajnie!
Karolina

Najbardziej w biwaku podobało mi się to, że mogłam bliżej poznać kilka osób. Bardzo ciekawe było również zwiedzanie nowych miejsc, co wiązało się z mnóstwem frajdy i uśmiechu.
Adrianna

Biwak w Górach Izerskich bardzo mi się podobał. Była tam miła atmosfera, dobre jedzenie i świetna zabawa. Szczerze mówiąc, gdy zobaczyłam tego wielkiego naleśnika zrobiłam się bardzo głodna, ale gdy zjadłam pół z tego co miałam na talerzu, nie miałam siły na więcej. Dzięki temu wyjazdowi, poznałam bardziej wiele osób, wcześniej znanych tylko z widzenia. Teraz nie wstydzę się podejść do nich i powiedzieć „cześć” lub po prostu porozmawiać. Nauczyłam się grac w „puchę” i pierwszy raz skakałam po kamieniach w rzece. Bardzo cieszę się , że byłam na tym biwaku, mimo niewielkich zadrapań na nogach.
Basia

14 lipca wyjechaliśmy z naszym projektem na biwak integracyjny do Chatki Górzystów. To był dobrze spędzony czas. Wędrówki po Górach Izerskich, słynne naleśniki z Chatki i kąpiele w rzece, wspólne gry i zabawy – to pozwoliło nam poznać się lepiej. Myślę, że ten wyjazd pozwolił mi otworzyć się na innych. Świetnie się tam bawiłam i mam nadzieję, że takich wyjazdów będzie więcej.
Wiktoria

Niedawno z „Projektem” pojechaliśmy w ramach integracji w Góry Izerskie. Bardzo mi się podobało ponieważ było dużo zabawy. Na wycieczce nauczyłam się pracy w grupie. Więcej dowiedziałam się o osobach które już znam. Mam nadzieję, że to nie ostatni taki wyjazd.
Kaja

 

Galeria zdjęć (209):

Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Wróć do listy wpisów