Azymut na wygraną – drugie warsztaty

W drugich warsztatach pn. Azymut na wygraną – wygrywasz przyszłość uczestniczyło blisko piętnaście osób. Uczestnicy przebywali od 29 do 30 czerwca w Technikum Leśnym w Rogozińcu i debatowali, montowali filmy oraz uczyli się obróbki fotografii. Porozmawiali również o problemach, doświadczeniach w pracy z młodzieżą oraz w realizacji wszelkich projektów.
Dwudniowe warsztaty przybliżyły wszystkich do tego, aby w swojej miejscowości promować idee zapisane w książce „Azymut na wygraną” wydanej przez Stowarzyszenie Chociszewo-Wspólna Przyszłość. Uczestnicy przybyli na szkolenie ze Świebodzina, Trzciela, Brójec i Chociszewa.

Organizacje biorące udział w warsztatach mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości 2000 złotych na realizację własnych projektów. Wniosek pojawi się 1 lipca, w godzinach wieczornych (ok. 20:00) na naszej stronie internetowej.
Poniżej prezentujemy filmy jakie stworzyli uczestnicy. Warto mieć na uwadze, że nie mieli prędzej do czynienia z żadnym programem do montażu wideo. Tym bardziej należy ich pochwalić za te ‚dzieła’. Aby obejrzeć dany film wystarczy kliknąć w wybrany tytuł filmu, obok miniaturki.

Galeria zdjęć (9):

Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Wróć do listy wpisów