Nowy cennik opłat cmentarnych

Rada Miejska w Trzcielu 27 lutego 2014 roku podjęła uchwałę w sprawie wysokości ustalenia opłat cmentarnych m.in. w Chociszewie. Nowe opłaty obowiązują też w Brójcach, Lutolu Suchym, Lutolu Mokrym, Sierczu, Starym Dworze i Trzcielu. Dodatkowo w marcu, kwietniu i maju pracownicy magistratu przeprowadzą inwentaryzację na ww. cmentarzach. Burmistrz Trzciela Maria Górna-Bobrowska prosi o uporządkowanie grobów, w szczególności u czytelnienie epitafium. W przypadku niejasności należy udzielić wyjaśnień pracownikom prowadzącym inwentaryzację.

Pracownicy nie są upoważnieni do pobierania żadnych opłat, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności. Każdy przecież może podać się za pracownika Urzędu i wyłudzić pieniądze. Wszelkie sprawy finansowe i formalne należy załatwiać wyłącznie w Urzędzie Miejskim w Trzcielu.

Poniżej prezentujemy najnowszy cennik opłat cmentarnych, wystaczy na niego kliknąć, aby go powiększyć. Regulamin i cennik można pobrać z naszej strony. Wystarczy kliknąć poniżej artykułu na wybrany plik.

Galeria zdjęć (2):

Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Pliki do pobrania:

Wróć do listy wpisów