Lokalni Herosi

Zachęcamy Państwa do oddawania głosów na „Festiwal Gier Planszowych i Plenerowych” na stronie Lokalnych Herosów. Stowarzyszenie w partnerstwie z „Mini-Market” pani Anny Borowskiej z Brójec walczy o grant 10 tysięcy złotych na realizację projektu.

Działania zaproponowane przez nasze Stowarzyszenie zmierzają do tego, aby młodzi ludzie potrafili odkrywać, poznawać, rozumieć, pytać, słuchać oraz wykorzystywać poznaną wiedzę, która jest często bardzo blisko nich, zachowywać ją i przekazywać innym. Chcemy to osiągnąć poprzez zorganizowanie w kilku okolicznych miejscowościach Festiwalu Gier Planszowych i Plenerowych dla całych rodzin. W trakcie festiwalu prezentowane będą nowo powstałe w rodzinach gry planszowe i plenerowe. Działania Festiwalu zostaną poprzedzone prowadzeniem atrakcyjnych zajęć świetlicowych, w tym modelarskich.

Głosy można oddawać na stronie:
Kliknij, by przejść

Po zjechaniu niżej strony zobaczą Państwo kartę projektu wraz z wynikami i przyciskami do głosowania. Na każdy projekt można oddać jeden głos dziennie – nie trzeba się rejestrować.

Wróć do listy wpisów